Gelactiv_ProteoEnzymeQ_krabicka_120_60_CZ_350x320_px GelActiv Proteo-Enzyme Q 120+60 tbl. zdarma
Tisk

GelActiv Proteo-Enzyme Q 120+60 tbl. zdarma

Inovativní přípravek nové generace GelActiv Proteo-Enzyme Q jako první na trhu kombinuje ověřený glukosamin ze skupiny látek Sysadoa s vysoce aktivními enzymy – Proteázami.

doplněk stravy
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena589 Kč

Inovativní přípravek nové generace GelActiv Proteo-Enzyme Q jako první na trhu kombinuje ověřený glukosamin ze skupiny látek Sysadoa s vysoce aktivními enzymy – Proteázami. Glukosamin sulfát je obsažen v unikátní formě Slow release, která umožňuje postupné uvolňování glukosaminu v lidském organizmu, což je pro výživu potřebných míst velmi důležité. Účinná složka Vitamin C má příznivý vliv na tvorbu kolagenu v lidském organizmu a tím přispívá k normální funkci kostí a chrupavek.

Účinky:

  • Obsahuje glukosamin, který tvoří základní stavební látku chrupavky
  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí
  • GelActiv Proteo-Enzyme Q je určen pro lidi nadměrně zatěžující své klouby (těžce pracující, aktivní i rekreační sportovci, lidé s nadváhou) a také pro starší lidi s již opotřebovanými klouby

Složení:

Denní dávka obsahuje:

hmot./1 tbl.

hmot./2 tbl.

% DRHP*

Glukosamin sulfát 2 KCl

800 mg

1.600 mg

-

Proteázy (enzymy)

18.750 IU**

37.500 IU**

-

Vitamín C

40 mg

80 mg

100

*% denní referenční hodnoty příjmu ve 2 tbl.;  - není stanoveno

Doporučené dávkování:

Užívejte 2 tablety denně, nejlépe 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer před jídlem, případně 2 tablety ráno před prvním jídlem. Při závažnějších problémech doporučujeme užívat 2 x 2 tablety denně po dobu 1 týdne, následně 2 tablety denně. Celková doporučená doba užívání je 1-2 měsíce dle závažnosti problémů. Po 1 měsíci lze celkovou kúru opakovat.

středa 28. listopad 2018
supr - 5 hvězdiček
Dave