cid:com_android_email_extra_15627660775410 Klouby a kosti: GelActiv Proteo-Enzyme Q 120+60 tbl. zdarmahttps://www.facebook.com/tr?id=2325720187668131&ev=PageView &noscript=1"/>
0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE
Gelactiv_ProteoEnzymeQ_krabicka_120_60_CZ_350x320_px Klouby a kosti: GelActiv Proteo-Enzyme Q 120+60 tbl. zdarma
Tisk

GelActiv Proteo-Enzyme Q 120+60 tbl. zdarma

Inovativní přípravek nové generace GelActiv Proteo-Enzyme Q jako první na trhu kombinuje ověřený glukosamin ze skupiny látek Sysadoa s vysoce aktivními enzymy – Proteázami.
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena575 Kč

Inovativní přípravek nové generace GelActiv Proteo-Enzyme Q jako první na trhu kombinuje ověřený glukosamin ze skupiny látek Sysadoa s vysoce aktivními enzymy – Proteázami. Glukosamin sulfát je obsažen v unikátní formě Slow release, která umožňuje postupné uvolňování glukosaminu v lidském organizmu, což je pro výživu potřebných míst velmi důležité. Účinná složka Vitamin C má příznivý vliv na tvorbu kolagenu v lidském organizmu a tím přispívá k normální funkci kostí a chrupavek.

Účinky:

  • Obsahuje glukosamin, který tvoří základní stavební látku chrupavky
  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí
  • GelActiv Proteo-Enzyme Q je určen pro lidi nadměrně zatěžující své klouby (těžce pracující, aktivní i rekreační sportovci, lidé s nadváhou) a také pro starší lidi s již opotřebovanými klouby

Složení:

Glukosamin sulfát 2KCl (z korýšů) slow release, plnidlo (mikrokrystalická celulosa, maltodextrin), proteázy, L-askorbát sodný, látka protispékavá (stearan hořečnatý), potahové látky (polyvinyl alkohol, hypromellosa, polyethylglycol, mastek, oxid titaničitý).

Doporučené dávkování:

Užívejte 2 tablety denně, nejlépe 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer před jídlem, případně 2 tablety ráno před prvním jídlem. Při závažnějších problémech doporučujeme užívat 2 x 2 tablety denně po dobu 1 týdne, následně 2 tablety denně. Celková doporučená doba užívání je 1-2 měsíce dle závažnosti problémů. Po 1 měsíci lze celkovou kúru opakovat.

středa 28. listopad 2018
supr - 5 hvězdiček
Dave

×

TOP