facebook style=
0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE
-36%
Testy COVID_z nosu_balení 5ks_čelo Roušky a respirátory: Antigenní test COVID - z nosu nebo z krku - 5 ks
Testy COVID_z nosu_balení 5ks_čelo
Testy COVID_z nosu_balení 5ks_L
Testy COVID_z nosu_balení 5ks_R
Test_z nosu
Tisk

Antigenní test COVID - z nosu nebo z krku - 5 ks

Antigenní test na koronavirus Covid-19, balení obsahuje 5 ks, 1 ks za 98,- Kč
Dostupnost: Skladem
Základní cena s DPH769 Kč
Prodejní cena489 Kč

Rychlý test na koronavirus, i pro samotestování.


Pořiďte si antigenní test na koronavirus a zabraňte šíření nemoci na pracovišti nebo v rodině. Antigenní test na Covid-19 je oproti PCR testu výrazně levnější a rychlejší záležitostí. Antigenní test pátrá po bílkovině z povrchu koronaviru, zatímco PCR test hledá genetickou informaci. Spolehlivost antigenního testu je cca 80-92%. Ovlivňuje ji například koncentrace viru či doba od začátku nemoci.

DPH prominuto dle rozhodnutí Ministerstva financí. Toto rozhodnutí je oznámeno podle § 260 odst. 3 daňového řádu zveřejněním ve Finančním zpravodaji.

Účel použití

Nová koronavirová (SARS-Cov-2) antigenová rychlá testovací sada (výtěr) je in vitro diagnostický test pro kvalitativní detekci nových koronavirových antigenů v nasofaryngeálním výtěru a orofaryngeálním výtěru pomocí rychlé imunochromatografické metody.

ZÁSADY

Nová koronavirová (SARS-Cov-2) antigenová rychlá testovací sada (výtěr) je imunochromatografický membránový test, který používá vysoce citlivé monoklonální protilátky proti novému koronaviru. Zkušební zařízení se skládá z následujících tří části, jmenovitě podložky pro vzorek, podložky pro činidla a reakční membrány. Celý proužek je upevněn uvnitř plastového zařízení. Reagenční membrána obsahuje koloidni zlato konjugované s monoklonálními protilátkami proti novému koronaviru. Reakční membrána obsahuje sekundární protilátky proti novému korinaviru a polyklonální protilátky proti myšímu globulinu, které jsou předem imobilizovány na membráně. Když je vzorek přidán do okénka pro vzorek, konjugáty sušené v reagenční podložce jsou rozpuštěny a migruji spolu se vzorkem. Pokud je ve vzorku přítomen nový koronavirus, komplex vytvořený mezi konjugátem anti-románového korinaviru a virem bude zachycen specifickým monovlonálním anti-románovým koronavirem potaženým na T oblasti. Bez ohledu na to, zda vzorek obsahuje virus nebo ne, roztok pokračuje v migraci a setkává se s dalším činidlem (anti-myši IgG protilátka), která váže zbývajici konjugáty, čímž vytváři červenou čáru v oblasti.

ČINIDLA

Reagenční membrána obsahuje koloidni zlato konjugované s monoklonálními protilátkami proti novému koronaviru, reakční membrána obsahuje sekundární protilátky proti novému koronaviru a polyklonální protilátky proti myšímu globulinu, které jsou předem imobilizovány na membráně.

Antigenní test Rapid Test na SARS-Cov-2, 5 ks v balení

  • Antigenní test na koronavirus Covid-19
  • Výrazně levnější a rychlejší řešení oproti PCR testům
  • Výsledek už do pouhých 15 minut
  • Spolehlivost antigenního testu přibližně 80 - 92 %
  • Test jsou v souladu se seznamem MZ o výjimkách pro samotestování

MATERIÁLY
• Testovací zařízení
• Sterilizovaný výtěr
• Extrakční trubice
• návod
• Tryska
• Pufr pro extrakci vzorků
• Trubka Stojan (SARS-CoV-2 zkušební box)

Antigenní test na koronavirus Covid-19 vám umožní nechat se otestovat na onemocnění a zabránit tak jeho případnému šíření v rodině nebo práci, přičemž výsledek budete znát už do 15 minut.

Antigenní test na Coronavirus covid-19 s výsledkem do 15-ti minut.

Balení obsahuje 5ks testů
Balení obsahuje český návod
Rychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace zabrání rozšíření nákazy uvnitř firem a rodin. Už žádné fronty, diskomfort, ztráty času a tisíce korun za jeden test.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

×

TOP