Virusept-gel_125_ml VIRUSEPT gel 125 ml
Tisk

VIRUSEPT gel 125 ml

Antibakteriální a antivirotický gel na ruce
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena99 Kč

Čisticí gel na ruce s antimikrobiálním a antivirotickým složením. Pro každodenní používání pro dospělé a děti od 1 roku. Neutralizuje zápach a eliminuje 99,9% virů, bakterií a plísní bez vody a mýdla. Testováno na kmenech chřipkových virů.

Speciální složení chrání a nevysušuje pokožku. Nezanechává na rukou lepivý pocit.

Virusept je vhodný i pro udržení hygieny předmětu denní potřeby. Bylo prokázáno, že jeho použití okamžitě zabíjí až 99,9 % bakterií.

  • Obsah celkového alkoholu ve výrobku je přes 80%.
  • Antibakteriální gel na ruce s virucidním účinkem
  • Testován dle EN 14476 virucidní účinek (Virus BVDV kmen NADL, Virus Vakcinie kmen Elstree, Adenovirus, Human Rotavirus)
  • Testován dle EN 14348 mykobakteriální a tuberkulocidní účinek

Složení:

Alcohol Denat., Aqua, Isopropyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Glycerin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Carbomer, Parfum

Jak používat:

Virusept aplikujeme na ruce po umytí bez oplachování. Naneste dostatečné množství (min. 3 ml) na ruce a dobře vetřete do pokožky. Nezapomeňte ani na prostor mezi prsty, hřbety rukou, nehty, zápěstí apod. V případě potřeby postup opakujte. Virusept gel se doporučuje používat pravidelně po každém mytí.

Balení:

125 ml

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Kromě aktivní složky obsahuje Virusept gel také zvlhčující glycerin zamezující vysoušení pokožky. Přípravek mohou používat děti od 1 roku. V případě zasažení očí okamžitě vypláchněte dostatečným množstvím vody. Udržujte mimo dosah ohně. Extrémně hořlavé.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.