LaktoPlus a LepekFit – přípravky pro osoby se zvýšenou citlivostí na některé potraviny jsou na trhu!

16.11.2017

Máte rádi mléčné výrobky nebo koláče, ale nedělají dobře vašemu zažívání? S přípravky LaktoPlus a LepekFit nyní můžete zhřešit a dopřát si vaše oblíbené jídlo! Stačí si vzít jeden z těchto přípravků, bezprostředně před jídlem obsahujícím lepek nebo laktózu a můžete se vyvarovat nepříjemných potíží jako jsou zvracení, plynatost, nadýmání či průjem. Vyzkoušejte lehčí život se zvýšenou citlivostí na lepek nebo s laktózovou intolerancí!


Proč vyzkoušet LepekPlus a LaktoPlus?

Jde o unikátní produkty, které jsou vyvinuty speciálně pro osoby citlivé na lepek či s laktózovou intolerancí.

LepekFit

Přípravek LepekFit je vyvinut přímo pro osoby se zvýšenou citlivostí na lepek. Obsahuje rostlinné trávicí enzymy speciálně získané z extraktu z papáji, především papain a caricain. Tyto enzymy štěpí bílkoviny na oligopeptidy a aminokyseliny. Tablety LepekFit jsou opatřeny speciálním hladkým enterosolventním potahem, jenž umožňuje průchod kyselým prostředím žaludku a rozpad tablety až v místě potřeby, tedy v tenkém střevě.

LepekFit:

  • Pomáhá trávení  v tenkém střevě
  • Přispívá k odstranění příznaků spojených se zvýšenou senzitivitou na lepek

Dávkování: 1 tableta bezprostředně před jídlem obsahujícím lepek, nejlépe úplně nalačno.

LaktoPlus

Unikátní složení přípravku LaktoPlus je speciálně vyvinuto pro osoby s intolerancí na potraviny obsahující laktózu. Disacharid laktóza se nachází především v mléce a mléčných výrobcích. U osob s nedostatkem enzymu laktázy dochází k horší stravitelnosti mléčných výrobků. LaktoPlus, právě díky obsahu enzymu laktáza, zlepšuje trávení laktózy u lidí, jenž mají s jejím trávením potíže. LaktoPlus je navíc obohacen i o unikátní probiotika bacillus subtillis, které jsou potřebná pro naše zdravá střeva.

Vyzkoušejte LaktoPlus, který:

  • je nejsilnějším na trhu (díky obsahu 18.000 FCC láktázových jednotek)
  • dokáže pomocí 1 kapsle rozštěpit obsah laktózy odpovídající až ½ litru mléka
  • je obohacen o unikátní střevní probiotika, která podporují naše trávení

Dávkování: 1 kapsle před jídlem obsahujícím laktózu (mléčné produkty), 1 kapsle LaktoPlus dokáže štěpit cca. 30 g laktózy, což odpovídá zhruba ½ l mléka.

 

> Zpět na aktuality
ParatizEx