Unikátní bioaktivní kolagen je tu! Zkuste nový DermoCollagen na redukci vrásek!

13.7.2017

Zaznamenala jste první známky stárnutí vaší pleti? Nezabývejte se krémy či séry na vrásky, ale zkuste jedinou vnitřní výživu zaměřenou přímo na vaši pleť a vyhlazení vrásek! Jedinečný přípravek DermoCollagen ProVenus Vám splní vaše sny o krásné, hydratované pleti, které navrací její elasticitu a zářivý vzhled! Postará se i o efektivní výživu Vašich vlasů a nehtů.

 

 


Proč vyzkoušet  DermoCollagen ProVenus:

Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek

Vaše pleť, vlasy či nehty stárnou právě kvůli tomu, že s přibývajícím věkem ubývá kolagenu ve Vašem těle. Proto je potřeba ho doplňovat. Nejefektivněji svou pleť vyživíte bioaktivním kolagenem, který působí přímo v hluboké dermální vrstvě. Právě Bioaktivní kolagenní peptidy Verisol ®, které obsahuje Dermocollagen, jsou vědecky potvrzené a tedy skutečně působí na vyhlazení vrásek. Bioaktivní peptidová forma zajišťuje co nejlepší vstřebatelnost do lidské pokožky. „Bioaktivní“ znamená, že se jedná o formu kolagenu lidskému tělu vlastnímu. Peptidy stimulují buněčnou syntézu a zajišťují tak tu nejefektivnější vnitřní výživu pokožky, ale také i kloubů, kostí a vazů.

Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi

Biaktivní kolagenní peptidy Verisol ® jsou vědecky ověřené. Jejich pozitivní účinky potvrzují výsledky studií. Na základě nich došlo k:

  • 65 % navýšení kolagenu v pokožce
  • 32 % redukci očních vrásek
  • 18 % navýšení elastinu v pokožce
Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vleze do každé kabelky

DermoCollagen je nejen nejsilnějším a nejčistším kolagenním přípravkem na trhu, který Vám poskytne potřebnou péči pro mladistvý vzhled Vaší pleti, ale také si na něm pochutnáte! V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek, který chutná příjemně po pomerančích, takže si každou denní dávku užijete na maximum. Obsahuje minimum sladidel a celková kalorická hodnota jednoho sáčku je tak pouze 50 kJ. Proto se nemusíte obávat o vaši váhu.

Dávkování: 1 sáček denně nejprve nasypejte do sklenice a zalijte cca. 2dcl vody. Nechejte rozpustit a sklenici vypijte.

Bez alergenů, vhodné i pro těhotné a kojící, non GMO, absolutně bezpečný pro dlouhodobé užívání

 

> Zpět na aktuality
ParatizEx