Magnesium_B6_CZE-SLO-ENG_WEB_dozy Magnesium chelate 375 mg + B6 1x25ml příchuť višeň
Magnesium_B6_CZE-SLO-ENG_WEB_dozy
vizu sberny box MG+B6 CZE-SLO-ENG otevreny WEB
Magnesium+B6_sberny box_CZ_350x320 px
Tisk

Magnesium chelate 375 mg + B6 1x25ml příchuť višeň

Pro lidský organizmus maximálně vstřebatelná forma hořčíku s výbornou višňovou příchutí. Jedna ampule obsahuje 375 mg čistého magnesia (2678 mg magnesium chelate).

doplněk stravy se sladidly
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena27 Kč

Pro lidský organizmus maximálně vstřebatelná forma hořčíku s výbornou višňovou příchutí. Hořčík podporuje správnou činnost svalů a spolu s vitamínem B6 přispívá k řádnému fungování nervového systému a snižuje únavu a vyčerpání. Podílí se na udržování zdravých zubů a kostí.

Minerální cheláty jsou pro lidské tělo přirozenou formou minerální látky, a proto jsou pro organismus mnohem lépe vstřebatelné než organické či anorganické formy minerálů. Ty mohou procházet trávící soustavou bez většího využití a z velké části opouštět tělo při ranní defekaci. Minerální cheláty jsou naopak vstřebávány velmi snadno a rychle, pozitivně tak ovlivňují celkovou využitelnost minerálu, a hlavně jeho účinnost.

Vhodný pro lidi s fyzickou a psychickou zátěží, zejména pro sportovce, managery, těhotné ženy a lidi trpící častými křečemi. Doporučujeme i lidem s tetanií.

Lidské tělo chelátovou formu magnesia využívá prioritně ve svalech, srdci a játrech, tedy všude tam, kde se ostatní formy dostávají pouze obtížně, a přitom právě tam je magnesium nejvíce potřeba. Navíc nemá projímavý účinek, jako může být časté u organických nebo anorganických forem.

Vysoce využitelná forma hořčíku v tekuté podobě

Výhody přípravku:

  • nejúčinnější forma magnesia – chelátová forma (bisglycinát hořčíku)
  • dodává energii, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
  • podporuje správnou činnost svalů
  • stačí ,,zatřepat“ a vypít
  • nezbytný pro normální fungování nervových a psychických funkcí
  • vyvážený poměr magnesia a vitamínu B6
  • výborná višňová příchuť tekutého magnesia

Složení: 

1 ampule (25ml) obsahujeMagnesium: 375 mg (100 %*),Vitamín B6: 1,4 mg (100 %*)

Produkt obsahuje 2678 mg Magnesium chelate (bisglycinát), z toho je 375 mg čistého magnesia. Chelátová forma je lidskému tělu vlastní a umožňuje velmi účinné vstřebávání do organismu.

Obsažené látky: voda, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), bisglycinát hořečnatý, aroma (višeň), přírodní barviva (betakaroten, apokarotenal, karmína), konzervant (kyselina sorbová), sladidla (acesulfam K, sukralóza), pyridoxin hydrochlorid.

Neobsahuje lepek, vhodné i pro celiaky.

*DRHP – denní referenční hodnoty příjmu

Doporučené dávkování: 1 ampule (25 ml) denně, po jídle. Podávejte vylitím obsahu ampule do úst nebo zředěním jejího obsahu do vody.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.