Mollers_packshot_dailyhealth_dobbel_CZ1 Silná imunita, zdravé srdce a lepšia pamäť
Mollers_packshot_dailyhealth_dobbel_CZ1
Mollers_Packshot_DailyHealth_dobbel112_CZ
mollers_packshot_dailyhealth_dobbel112_back_CZ
CLO_250ml_lofoten_CZ4
Ceritifikát PVL26
oblíbeno v lékárně 2024 v14
Certifikát OVL37
pečet první volba lékárníka 2024 v12
Tisk

Möller´s Omega-3 Daily Health kapsle s vůní vanilky 112 kapslí

Silná imunita, zdravé srdce a lepší paměť

doplněk stravy
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena299 Kč

Möller´s Omega-3 Daily Health kapsle s vůní vanilky obsahují kvalitní norský rybí olej z tresčích jater. Ten je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA a dále se přirozeně vyskytujících vitaminů A a D. Pro posílení imunitního systému je v tomto produktu navýšeno množství vitaminu D a E. Tyto kapsle nabízí vhodnou variantu k čistým Möller´s Omega-3 rybím olejům.

 

Daily health – denní dávka zdraví

Účinky:

 • Pomáhá posilovat imunitní systém.
 • Přispívá ke zdravému fungování srdce, krevního tlaku a hladiny triglyceridů v krvi. Příznivě tak působí proti kardiovaskulárním obtížím.
 • Udržuje správné funkce mozku a zraku.
 • Posiluje kosti a zuby.
 • Chrání buňky před působením stresu.
 • Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá koncentraci. 

Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 250 mg DHA a EPA. Möller´s rybí oleje dosahují již v jedné denní dávce 528 mg DHA a EPA.

Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA obsažené v produktech Möller’s jsou důležitými stavebními jednotkami všech buněk lidského organismu. Organismus si je neumí sám účinně vyrábět v dostatečném množství, proto mu je musíme pravidelně dodávat prostřednictvím stravy (nejlépe tučných mořských ryb) nebo potravinových doplňků. Vhodný je rybí olej pro děti i dospělé.

Rybí olej Möller´s se vyrábí z tresčích jater nejvyšší kvality - z čerstvých ryb z volného rybolovu v čisté oblasti Norského moře. Je unikátní svým vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin a vitaminů. Nejvyšší koncentrace účinných látek se nachází právě v játrech těchto tučných ryb.

 

Lžička plná života od roku 1854

Více informací o produktech a historii Möller´s na www.mollers.cz

Složení: 

Denní dávka obsahuje: 

2 kapsle 

% DRHP * 

Koncentrovaný rybí olej

1200 mg 

Omega-3 mastné kyseliny

636 mg 

-        z toho EPA/DHA

 528 mg 

-

Vitamin D

15 μg 

300 %

Vitamin A

250 μg

31 %

Vitamin E

10 mg 

83 %

*% denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno 

Doporučené dávkování: Pro dospělé a děti od 3 let 2 kapsle denně, zapít vodou.  

Balení: 112 kapslí

Distributor: Salutem Pharma s.r.o. 

Více informací:

Během zpracování dochází k odstranění nasycených tuků (přirozeně obsažených v tresčích játrech) a odstranění bílkovin (proto mohou rybí tuk užívat i osoby s alergií na ryby). Möller´s Omega-3 Daily Health kapsle s vůní vanilky je vhodný pro dospělé a děti od 3 let. Tento olej poskytuje v přirozené nekoncentrované snadno vstřebatelné formě triglyceridů celkem 636 mg omega-3 v denní dávce.

Neobsahuje cukr, laktózu a lepek (vhodné pro celiaky).

Garance kvality

Norská značka Möller’s se zabývá výhradně produkty obsahující omega-3 mastné kyseliny, zpracovávání čerstvých surovin z moře a léty vyladěný, přísně kontrolovaný výrobní proces. To jsou vlastnosti, na kterých značka pevně staví.

Möller’s používá k výrobě rybího oleje tresčí játra již od roku 1854 (u tresek se tuk hromadí v játrech společně s vitaminy A a D). Tyto vitaminy jsou přirozenou součástí rybího oleje a společně s dalšími živinami přispívají k podpoře imunity.

Tresky určené ke zpracování, jsou loveny v severní oblasti čistého Norského moře u ostrovů Lofoty a Vesterålenu, kde najdeme jedno z nejčistších moří na světě. Výlov probíhá v hlavní lovné sezoně od února do května, kde je rybáři loví z malých rybářských lodí. Lov probíhá dle zásad trvale udržitelného rybolovu.

Pro koho jsou doplňky stravy Möller’s určeny?

Möller´s nabízí produkty pro všechny věkové kategorie. Hledáte přípravek určený pro ty nejmenší? Möller’s Omega-3 Můj první rybí olej pro děti mohou konzumovat děti od 1 roku. Výbornou alternativou olejů pro děti jsou Želé rybičky s malinovou příchutí. Děti od 3 let a dospělí zase ocení ochucené Möller’s Omega-3 Rybí oleje. Zvolit můžete příchuť ovocnou nebo citronovou. Další variantou jsou čisté neochucené verze. Pro seniory vyrábí značka Möller’s produkt Möller’s Rybí olej Omega-3 D+. A pokud dáváte přednost kapslím, k dostání je varianta Möller’s Omega-3 Daily Health kapsle s vůní vanilky.

 

Pro zdraví celé rodiny

 

 • DHA (kyselina dokosahexaenová) pomáhá k udržení normální funkce mozku a správného stavu zraku*.
 • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
 • Vitamin D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.
 • EPA a DHA napomáhají ke zdravé činnosti srdce**.
 • Vitaminy A a D přispívají ke správnému fungování imunitního systému, zmírňují projevy autoimunitních onemocnění a alergií.
 • DHA pomáhá ke správné funkci krevního tlaku a udržení normální hladiny triglyceridů v krvi.
 • DHA přispívá ke zdravému vývoji zraku.
 • EPA reguluje hormonální systém při PMS (premenstruačním syndromu) a menopauze, potlačuje projevy deprese, zklidňuje a koncentruje.

*/** Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 250 mg *DHA/ **EPA a DHA.

 

Lžička plná života od roku 1854

 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.