Mollers_Omega3_CLO_MyFirst_front_CZE+SLO Silná imunita, zdravé srdce a lepší paměť
Mollers_Omega3_CLO_MyFirst_front_CZE+SLO
Mollers_Packshot_CLO_MyFirst_front_liquid_CZ
CLO_250ml_lofoten_CZ2
Ceritifikát PVL2
pečet první volba lékárníka 2024 v15
Certifikát OVL3
oblíbeno v lékárně 2024 v155
Tisk

Möller´s Omega-3 Můj první rybí olej 250 ml

Zdravý vývoj kostí, zubů a očí, silná imunita

doplněk stravy
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena299 Kč

Möller´s Omega-3 Můj první rybí olej je speciálně vyvinutý kvalitní norský rybí olej z tresčích jater pro ty nejmenší děti. Je vhodný pro děti od 1 do 3 let. Obsahuje výhradně přírodní olej, jež je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA a dále přirozeně se vyskytující vitaminy A a D.

Účinky:

 • Přispívá ke správnému vývoji zraku a mozku kojenců do 12 měsíců věku.
 • Udržuje správný vývoj kostí a zubů.
 • Pomáhá posilovat imunitní systém.
 • Přispívá ke zdravému fungování srdce, krevního tlaku a hladiny triglyceridů v krvi.
 • Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá koncentraci. 

Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 250 mg DHA. Möller´s Rybí oleje dosahují již v jedné lžičce (dávce) 255 mg DHA.

Získání všech potřebných živin je zvláště důležité v prvních letech života. Olej z tresčích jater je výborným přírodním zdrojem omega-3 mastných kyselin DHA a je bohatý na vitaminy A a D. Ty jsou nezbytné pro růst dětí a normální vývoj zejména jejich kostí a zubů. Pro splnění těch nejpřísnějších kritérií pro nejmenší děti zde není díky absolutně přírodnímu zdroji obsažen vitamin E, jež v ostatních olejích plní funkci antioxidantu a konzervantu.

V době kojení doporučujeme maminkám užívat Möller´s Rybí oleje pro dospělé. Účinné látky přichází do dítěte skrze mateřské mléko, takže vlastním užíváním účinek ještě umocníte.

Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA obsažené v produktech Möller’s jsou důležitými stavebními jednotkami všech buněk lidského organismu. Organismus si je neumí sám účinně vyrábět v dostatečném množství, proto mu je musíme pravidelně dodávat prostřednictvím stravy (nejlépe tučných mořských ryb) nebo potravinových doplňků. Vhodný je rybí olej pro děti i dospělé.

Rybí olej Möller´s se vyrábí z tresčích jater nejvyšší kvality - z čerstvých ryb z volného rybolovu v čisté oblasti Norského moře. Je unikátní svým vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin a vitaminů. Nejvyšší koncentrace účinných látek se nachází právě v játrech těchto tučných ryb.

 

Lžička plná života od roku 1854

Více informací o produktech a historii Möller´s na www.mollers.cz

 

Složení: 

Denní dávka obsahuje: 

2,5 ml

5 ml 

% DRHP * 

Omega-3 mastné kyseliny

565 mg 

1130 mg 

-        z toho DHA

 255 mg 

 510 mg 

-

-        z toho EPA 

 185 mg

 370 mg

 -

Vitamin A

125 μg

250 μg

31 %

Vitamin D

5 μg 

10 μg 

200 %

*% denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno 

Doporučené dávkování:

Pro děti od 1 do 3 let – 2,5 ml denně (půl čajové lžičky). Od 3 let – 5 ml denně (čajová lžička). Lze podávat samostatně na lžičce nebo přidávat do dětského pokrmu (např. jogurtu). 5 ml odpovídá objemu větší čajové lžičky. Dospělí mohou užívat olej (5 ml) společně s dítětem.

Balení: 250 ml

Distributor: Salutem Pharma s.r.o. 

Více informací:

Během zpracování dochází k odstranění nasycených tuků (přirozeně obsažených v tresčích játrech) a odstranění bílkovin (proto mohou rybí tuk užívat i osoby s alergií na ryby). Möller´s Omega-3 Můj první rybí olej je vhodný pro ty nejmenší děti a to od 1 roku. Tento olej poskytuje v přirozené nekoncentrované snadno vstřebatelné formě triglyceridů celkem 1130 mg omega-3 v denní doporučené dávce v závislosti na věku dítěte.

Neobsahuje cukr, laktózu a lepek (vhodné pro celiaky).

Garance kvality

Norská značka Möller’s se zabývá výhradně produkty obsahující omega-3 mastné kyseliny, zpracovávání čerstvých surovin z moře a léty vyladěný, přísně kontrolovaný výrobní proces. To jsou vlastnosti, na kterých značka pevně staví.

Möller’s používá k výrobě rybího oleje tresčí játra již od roku 1854 (u tresek se tuk hromadí v játrech společně s vitaminy A a D). Tyto vitaminy jsou přirozenou součástí rybího oleje a společně s dalšími živinami přispívají k podpoře imunity.

Tresky určené ke zpracování, jsou loveny v severní oblasti čistého Norského moře u ostrovů Lofoty a Vesterålenu, kde najdeme jedno z nejčistších moří na světě. Výlov probíhá v hlavní lovné sezoně od února do května, kde je rybáři loví z malých rybářských lodí. Lov probíhá dle zásad trvale udržitelného rybolovu.

Pro koho jsou doplňky stravy Möller’s určeny?

Möller´s nabízí produkty pro všechny věkové kategorie. Hledáte přípravek určený pro ty nejmenší? Möller’s Omega-3 Můj první rybí olej pro děti mohou konzumovat děti od 1 roku. Výbornou alternativou olejů pro děti jsou Želé rybičky s malinovou příchutí. Děti od 3 let a dospělí zase ocení ochucené Möller’s Omega-3 Rybí oleje. Zvolit můžete příchuť ovocnou nebo citronovou. Další variantou jsou čisté neochucené verze. Pro seniory vyrábí značka Möller’s produkt Möller’s Rybí olej Omega-3 D+. A pokud dáváte přednost kapslím, k dostání je varianta Möller’s Omega-3 Daily Health kapsle s vůní vanilky.

 

Pro zdraví celé rodiny

 

 • DHA (kyselina dokosahexaenová) pomáhá k udržení normální funkce mozku a správného stavu zraku*.
 • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
 • Vitamin D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.
 • EPA a DHA napomáhají ke zdravé činnosti srdce**.
 • Vitaminy A a D přispívají ke správnému fungování imunitního systému, zmírňuje projevy autoimunitních onemocnění a alergií.
 • DHA pomáhá ke správné funkci krevního tlaku a udržení normální hladiny triglyceridů v krvi.
 • DHA přispívá ke zdravému vývoji zraku.
 • EPA reguluje hormonální systém při PMS (premenstruačním syndromu) a menopauze, potlačuje projevy deprese a zklidňuje.

*/** Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 250 mg *DHA/ **EPA a DHA.

 

Lžička plná života od roku 1854

 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.