0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE
Dermocollagen_3D+piktogramy_CZ DermoCollagen 30 sáčků
Dermocollagen_3D+piktogramy_CZ
DermoCollagen_krabicka-CZ_350x320-px
DSC_0162
DSC_0172_upr
DSC_0227_upr
Tisk

DermoCollagen 30 sáčků

Kolagenový nápoj pro vnitřní výživu pleti, vlasů a nehtů

doplněk stravy se sladidly
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena929 Kč

DermoCollagen

30 sáčků

Pro redukci a zjemnění vrásek

Chcete Vaší pleti dopřát opravdu kvalitní vnitřní výživu, která se efektivně postará o Vaše vrásky? Pak sáhněte po DermoCollagen ProVenus! Díky obsahu klinicky ověřených bioaktivních kolagenních peptidů Verisol® Vám DermoCollagen zaručí, že Vaše pleť bude vypadat mladistvěji, bude hydratovaná a vrátí se jí elasticita. DermoCollagen ProVenus pokožku vyživí do hloubky, postará se o redukci vrásek a zpomalí tak projevy jejího stárnutí. Navíc poskytne péči i Vašim vlasům a nehtům.

Výhody Dermocollagenu:
  • Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek
  • Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi
  • Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vleze do každé kabelky

Přípravek DermoCollagen je unikátním produktem, protože cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou. Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky. Kolagen tvoří až 75 % objemu lidské pokožky a tvoří důležitou strukturální látku kostí, kloubů, svalů, vaziv a šlach. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí a efektivně tak působí proti vzniku vrásek a pomáhá vyhladit ty již viditelné. Unikátní složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá. Toto působení Dermocollagenu je potvrzeno i německými studiemi!

Složení DermoCollagenu je založené na bioaktivních kolagenních peptidech Verisol ®, u kterých se vědecky prokázalo, že pozitivně působí na lepší elasticitu pokožky a vyhlazení vrásek. Bioaktivní peptidová forma zajištuje co nejlepší vstřebatelnost do lidské pokožky. „Bioaktivní“ znamená, že se jedná o formu kolagenu lidskému tělu vlastnímu. Peptidy stimulují buněčnou syntézu a zajišťují tak tu nejefektivnější vnitřní výživu pokožky, ale také i kloubů, kostí a vazů.

DermoCollagen je nejen nejsilnějším a nejčistším kolagenním přípravkem na trhu, který Vám poskytne potřebnou péči pro mladistvý vzhled Vaší pleti, ale také si na něm pochutnáte! V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek, jenž chutná příjemně po pomerančích, takže si každou denní dávku užijete na maximum. Obsahuje sladidla, která však nemají vysokou energetickou hodnotu (pouze 50kJ v jednom sáčku), a proto se nemusíte bát o vaši váhu a zdraví.

Složení:

Denní dávka obsahuje:

hmot./1 sáček

% DRHP*

Kolagennní peptidy – VERISOL®

2500,0 mg

-

Kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný)

60,0 mg

-

Vitamin C

80,0 mg

100

Vitamin E

24,0 mg

200

Kyselina pantothenová (Vitamin B5)

28,0 mg

466

Biotin (Vitamin B7)

50,0 µg

100

Magnesium

120,0 mg

32

Zinek

10,0 mg

100

Inulin

1350,0 mg

-

* % denní referenční hodnoty příjmu v 1 sáčku, - není stanoveno

Obsahuje: hydrolyzovaný kolagen Verisol®, inulin, citronan hořečnatý, kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný, tokoferol acetát, aroma, kyselina askorbová, glukonát zinečnatý, hyaluronan sodný, pantothenan vápenatý, sladidlaá (acesulfam K, sukralóza), D-biotin, barvivo betakaroten.

Obsahuje lidskému organizmu blízké vepřové kolagenní peptidy.

Neobsahuje lepek, vhodné i pro celiaky.

 

Dávkování: 1 sáček denně nejprve nasypejte do sklenice a zalijte cca. 2dcl vody. Zamíchejte, nechte cca. 30 vteřin rozpustit a sklenici vypijte.

Bez alergenů, vhodné i pro těhotné a kojící, non GMO, absolutně bezpečný pro dlouhodobé užívání.

čtvrtek 16. leden 2020
Nejrychleji jsem to pocítila na kvalitě vlasů, supr produkt
Kolářová
pondělí 9. září 2019
DermoCollagen mě mile překvapil. Kdysi jsem zkoušela jeden z prvních podobných přípravků, co se tady na trhu objevil, už ani nevím, co to bylo za značku, a u něj jsem neměla pocit, že by nějak pomáhal, a navíc úplně strašně chutnal (nak. Takže za mě je obrovské plus, že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že pije něco pro zdraví. Zatím tedy pozoruji zlepšení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější. Také vlasy tolik nepadají. Pleť zatím výraznější změny nezaznamenala, ale na to je asi měsíc krátká doba.
Jarča
pátek 14. červen 2019
Balení po jednotlivých dávkách je jistě výhodou, nemusím odměřovat odpovídající dávku. Chuť příjemná pomerančová. Pleť je jemnější, více prozářená, otoky a kruhy kolem očí v době menstruace méně viditelné. Vrásky kolem očí sice méně hluboké, ale nemizí. Pozitivní účinek na vlasy viditelnější než na pleť, jsou pružnější, lépe se upravují, nehty rostou mnohem rychleji. Celkově hodnotím kladně, ale pro výraznější a viditelný efekt na pleť by bylo potřeba užívat v delším časovém horizontu, měsíc je velice krátká doba. Minimálně tři měsíce až půl roku, aby užívání mělo viditelný efekt.
Helena
Více hodnocení

×

TOP