+420 739 360 010 | info@salutempharma.cz

Nakupte ještě za 1000 Kč pro dopravu ZDARMA!
0
My Cart
0
×
 x 

0
Dokončit objednávku
MY_VMMENU_TITLE

vizu-box-LactoPlus-30cps-2022-CZE-P1-WEB Blog

Alergie na různé druhy potravin, lépe řečeno potravinové intolerance, jsou mezi lidmi poměrně časté. Alergie na česnek, jablka, ořechy, citrusy, mléko, lepek či nějakou další potravinu má skoro každý z nás. Zatímco ořechy nebo citrusy můžeme ze stravy lehce vyřadit, horší to je s intolerancemi na laktózu. Vyřadit z naší stravy mléčné produkty je pro nás značně omezující. Naštěstí i v tomto případě už existuje řešení.

lepekfit-30-C-CZ Blog

V poslední době je stále více diskutovanějším tématem lepek a jeho dopady na naše zdraví. Hovoří se v souvislosti s ním o celiakii, nesnášenlivosti lepku, intoleranci lepku, alergii na lepek apod. Co tedy může lepek udělat s naším zažívání? A zatěžuje opravdu tolik náš organismus? Pokud však trpíte diskomfortem po jídle obsahující lepek, tak zbystřete. Vaše tělo může hůře zpracovávat lepek. Nemějte ale obavy, v dnešní době naštěstí existuje efektivní řešení, které uleví od vašich problémů.

img-4653094-carnosine-komplex-900mg-tbl-120 Blog

Věděli jste, že každá svalová buňka ve vašem těle potřebuje carnosine? Každé tělo s přibývajícím věkem stárne a kvůli tomu se mohou vyskytovat čím dál častěji různé zdravotní problémy. Uzdravení pak může být mnohem delší. Proto je vhodné podpořit obnovu našich buněk, abychom byli neustále v kondici.

Melatonin-RAPID-komplex-30tbl-CZE-SLO-P2-WEB Blog

Spánkové poruchy jsou nejvíce narůstajícím onemocněním 21. století. Nespavost se netýká pouze problémů s usínáním, ale znamená také problém s udržením spánku a častým probouzením. Za bezesnými nocemi mohou být snadno odstranitelné příčiny, ale mohou být také tak složité, že se neobejdete bez pomoci odborníka. Spánek je nezbytný pro správné fungování organismu, proto může mít zanedbávání tohoto problému nepříjemné důsledky pro naše zdraví.

vizu_sberny_box_MGB6_CZE-SLO-ENG_zavreny_WEB Blog

Hořčík neboli magnesium patří k nejdůležitějším prvkům v našem těle. Podílí se na téměř třech stovkách reakcí v organismu a výčet jeho přínosů je velmi dlouhý. Magnesium totiž potřebuje každá naše buňka v těle. Podílí se na enzymatických reakcích, které produkují energii v těle. Proto je velice důležitý pro naše tělo a pokud ho máme nedostatek, můžou nás trápit různé potíže.

vizu_akce_Gelactiv_3-Collagen_forte_120_CZE_P2_WEB_ořez Blog

Kolagen je nejdůležitější a nejvíce zastoupený druh bílkoviny v našem organismu. Najdeme ho vlastně v každé části lidského těla. Je nezbytný pro strukturu a mechanickou stabilitu, pevnost a integritu řady různých tkání, zejména tkáně pojivové a kostí. Kolagen si můžeme představit jako základní stavební kámen všech pojivových tkání v těle. Bez dostatečného množství kolagenu se tyto tkáně mohou časem narušit, oslabit, což urychluje proces stárnutí a degenerace. A to se odráží pak například na pokožce nebo na zdraví našeho pohybového aparátu. 

img-4653094-carnosine-komplex-900mg-tbl-120 Blog

Život s dítětem, které má autismus, není jednoduchý. K odhalení tohoto vrozeného onemocnění dochází již kolem 3. roku života. Autismus umí obrátit život naruby během minuty. Je potřeba speciální zacházení a péče. V dnešní době existuje ale řada prostředků, které umí zmírnit projevy autismu. Jak si trochu usnadnit život s autismem?

MAMAHELP_120x120x70mm Blog

Mateřské mléko se považuje za jeden z nejvíce fascinujících darů přírody. Je to nejlepší volba pro výživu dítěte. Obecně platí, že čím více mléka bude miminko pít, tím více se Vám ho bude tvořit. Tělo tedy vyrábí mléko na základě,, nabídky a poptávky“.  Bohužel ale ne vždy to jde takto hladce. Cesta ke kojení může být někdy trnitá. Proto je dobré vědět, jak jeho tvorbu podpořit.

glutathion Blog

Dokáže pomoci i při post-covidovém syndromu!

image005 Blog

Každá žena chce být krásná v jakémkoliv věku. S přibývajícím roky však klesá obsah kolagenu v těle. To ale neznamená, že tvorbu kolagenu nejde podpořit.

×

TOP