0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE

vizu_box_LactoPlus_30cps_2022_CZE_P1_PRINT Blog

Alergie na různé druhy potravin, lépe řečeno potravinové intolerance, jsou mezi lidmi poměrně časté. Alergie na česnek, jablka, ořechy, citrusy, mléko, lepek či nějakou další potravinu má skoro každý z nás. Zatímco ořechy nebo citrusy můžeme ze stravy lehce vyřadit, horší to je s intolerancemi na laktózu. Vyřadit z naší stravy mléčné produkty je pro nás značně omezující. Naštěstí i v tomto případě už existuje řešení.

vizu_box_LepekFit_30tbl_CZE_P1_PRINT Blog

V poslední době je stále více diskutovanějším tématem lepek a jeho dopady na naše zdraví. Hovoří se v souvislosti s ním o celiakii, nesnášenlivosti lepku, intoleranci lepku, alergii na lepek apod. Co tedy může lepek udělat s naším zažívání? A zatěžuje opravdu tolik náš organismus? Pokud však trpíte diskomfortem po jídle obsahující lepek, tak zbystřete. Vaše tělo může hůře zpracovávat lepek. Nemějte ale obavy, v dnešní době naštěstí existuje efektivní řešení, které uleví od vašich problémů.

img-4653094-carnosine-komplex-900mg-tbl-120 Blog

Věděli jste, že každá svalová buňka ve vašem těle potřebuje carnosine? Každé tělo s přibývajícím věkem stárne a kvůli tomu se mohou vyskytovat čím dál častěji různé zdravotní problémy. Uzdravení pak může být mnohem delší. Proto je vhodné podpořit obnovu našich buněk, abychom byli neustále v kondici.

MAMAHELP_120x120x70mm Blog

Mateřské mléko se považuje za jeden z nejvíce fascinujících darů přírody. Je to nejlepší volba pro výživu dítěte. Obecně platí, že čím více mléka bude miminko pít, tím více se Vám ho bude tvořit. Tělo tedy vyrábí mléko na základě,, nabídky a poptávky“.  Bohužel ale ne vždy to jde takto hladce. Cesta ke kojení může být někdy trnitá. Proto je dobré vědět, jak jeho tvorbu podpořit.

glutathion Blog

Dokáže pomoci i při post-covidovém syndromu!

image005 Blog

Každá žena chce být krásná v jakémkoliv věku. S přibývajícím roky však klesá obsah kolagenu v těle. To ale neznamená, že tvorbu kolagenu nejde podpořit.

brusinky-forte Blog

Přes 60 % žen je postiženo alespoň jednou v životě zánětem močových cest. Téměř 50 % žen je postiženo opakujícími se potížemi se záněty močového měchýře do jednoho roku od prvního ataku.

×

TOP