+420 739 360 010 | info@salutempharma.cz

Nakupte ještě za 1000 Kč pro dopravu ZDARMA!
0
My Cart
0
×
 x 

0
Dokončit objednávku
MY_VMMENU_TITLE
lepekfit-30-C-CZ LepekFit 30 tbl.
Tisk

LepekFit 30 tbl.

Pro osoby s citlivostí na lepek

doplněk stravy
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena385 Kč

Pro osoby s citlivostí na lepek

30 tablet

Přípravek LepekFit je určen osobám se senzitivitou na lepek. Obsahuje enzymy z Carica papaya, které podporují komfortní trávení.

Při podání bezprostředně před jídlem procházejí tablety LepekFit skrz žaludek do tenkého střeva. Tento proces je umožněn hladkým enterickým potahem, který dává tabletám LepekFit schopnost odolat kyselému prostředí žaludku.

LepekFit je vhodný pro osoby citlivé na požití lepku, a díky obsahu Carica papaya i pro lidi, kteří chtějí zhubnout, žít zdravěji anebo dosahovat lepších výsledků ve sportovních aktivitách. Dobrým  příkladem takového sportovce je např. Novak Djokovič, který vyzdvihuje účinky bezlepkové diety pro získání více energie a udržení si ideální váhy.

Složení: 

Denní dávka obsahuje:

hmot./1 tbl.

% DRHP*

Papain

200 mg (3.000 USP)

-

Carica papaya extrakt

300 mg

-

Rutin

50 mg

-

 

BEZ LEPKU

speciálně připravené pro osoby s nesnášenlivostí lepku

Dávkování:

V balení najdete 30 tablet. Bezprostředně před jídlem obsahující lepek užijte 1 tabletu, nejlépe úplně nalačno. Tablety LepekFit jsou opatřeny speciálním hladkým enterosolventním potahem, jenž umožňuje průchod kyselým prostředím žaludku a zajišťuje rozpad tablety až v místě potřeby, tedy v tenkém střevě.

neděle 9. září 2018
LepekFit jsem začala užívat dnem, kdy jsem ho obdržela. Byla jsem velmi zvědavá na jeho účinky. Po požití lepku mívám obvykle nepříjemné škroukání v břiše, pocit tlaku, někdy bolesti a potom nepříjemný průjem. Tyto příznaky se po užívání tohoto doplňku opravdu výrazně zmírnily a někdy zcela vymizely. Tedy v závislosti na množství požitého lepku a na délce užívání přípravku. Ovšem čím déle LepekFit užívám, tím lépe se cítím. Užívala jsem jednu tabletu před konzumaci pokrmu obsahujícího lepek, tak jak je uvedeno v návodu. Nicméně nikde na obalu, ani nebyl přiložen příbalový leták, který by ujasnil, kolik je maximum tablet za den. Více lepkových jídel než jedno denně a jednu tabletu jsem si netroufla. Ale zajímalo by mě, zda je to teoreticky možné a zdravotně bezpečné. LepekFit mě ale velmi pozitivně překvapil a pro ty, co trpí problémy po požití lepku, to může být velký pomocník, zejména na cestách. Mohu jej doporučit.
Zlata K.

×

TOP