0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE
DermoCollagen_marine_piktogramy_CZ_1 DermoCollagen Marine 3500 mg 30 sáčků
DermoCollagen_marine_piktogramy_CZ_1
DermoCollagen Marine_maliny_CZ_2
DermoCollagen Marine_sáčky
DermoCollagen Marine_R8
DermoCollagen Marine_L)
DermoCollagen Marine_sáčky_šuplík
DermoCollagen Marine_návod na přípravu
Tisk

DermoCollagen Marine 3500 mg 30 sáčků

Kolagenový nápoj pro vnitřní výživu pleti, vlasů a nehtů

doplněk stravy se sladidly
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena1.049 Kč

DermoCollagen Marine 3500 mg

30 sáčků

Ochucený collagen z mořských ryb – příchuť malina

Přípravek DermoCollagen Marine je unikátním produktem, který cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních rybích kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol® Fish spolu s kyselinou hyaluronovou. Obsažený vitamín C má příznivý vliv na tvorbu kolagenu v lidském těle a tím přispívá k normální funkci kůže, ale i kostí a kloubních chrupavek. Díky obsahu látek jako jsou zinek a biotin přispívá přípravek DermoCollagen Marine k udržení normálního stavu pokožky i vlasů. Jedná se tak o vysoce efektivní vnitřní výživu pokožky. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí, efektivně působí proti vzniku vrásek a pomáhá vyhladit ty již viditelné. Unikátní složení přípravku DermoCollagen Marine zajišťuje správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá. Pozitivní působení DermoCollagenu je potvrzeno německými studiemi!

 Výhody DermoCollagenu Marine:

  • Nejsilnější kombinace bioaktivního rybího kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek, silné vlasy a pevné nehty
  • Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi
  • Výborná malinová chuť mořského collagenu v jednom sáčku, který se vleze do každé kabelky

Složení DermoCollagenu Marine je založené na bioaktivních rybích kolagenních peptidech Verisol® Fishu kterých se vědecky prokázalo, že pozitivně působí na lepší elasticitu pokožky a vyhlazení vrásek. Bioaktivní peptidová forma zajištuje co nejlepší vstřebatelnost do lidské pokožky. „Bioaktivní“ znamená, že se jedná o formu kolagenu lidskému tělu vlastnímu. Peptidy stimulují buněčnou syntézu a zajišťují tak tu nejefektivnější vnitřní výživu pokožky, ale také i kloubů, kostí a vazů. DermoCollagen pomáhá i při zvýšené ztrátě vlasů či zhoršení pleti po těžších nemocech spojených s oslabenou imunitou jako je např. COVID-19.

DermoCollagen je nejen nejsilnějším a nejčistším kolagenním přípravkem na trhu, který Vám poskytne potřebnou péči pro mladistvý vzhled Vaší pleti, ale také si na něm pochutnáte! V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek s výbornou malinovou příchutí. Obsahuje sladidla, která však nemají vysokou energetickou hodnotu (pouze 69 kJ v jednom sáčku), a proto se nemusíte bát o vaši váhu a zdraví.

Složení:

Denní dávka obsahuje :

hmot./1 sáček

% DRHP*

Kolagenní peptidy – VERISOL® Fish

3500,0 mg

-

Kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný)

60,0 mg

-

Vitamin C

80,0 mg

100

Vitamin E

24,0 mg

200

Kyselina pantothenová (Vitamin B5)

28,0 mg

466

Biotin (Vitamin B7)

50,0 µg

100

Magnesium

120,0 mg

32

Zinek

10,0 mg

100

Inulin

1378,0 mg

-

* % denní referenční hodnoty příjmu v 1 sáčku, - není stanoveno

Dávkování: 1 sáček denně nejprve nasypejte do sklenice a zalijte cca. 2dcl vody. Zamíchejte, nechte cca. 30 vteřin rozpustit a sklenici vypijte.

Bez alergenů, vhodné i pro těhotné a kojící, non GMO, absolutně bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Více informací na www.provenus.cz 

neděle 6. březen 2022
Dlouho jsem nějaký kolagen chtěla, vybírala. Pak jsem na výstavě ochutnala tento malinový a nedám na něj dopustit. Užívám už 2 roky. Děkuji tomu pánovi, co mi ho doporučil :).
Růžičková
pátek 14. leden 2022
krásný produkt, dobře se mi připravuje a hlavně je fakt účinný, vidím to na vlasech. Jsem vaše fanynka. Když byste měli vzorečky, ráda rozdám na vyzkoušení i kolegyním.
Makyna
úterý 18. únor 2020
Příjemný produkt, pomáhá mi s problematickou pletí. Kolagenu věřím a tenhle produkt je trefa.
Lena
Více hodnocení

×

TOP