facebook
0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE

Aktuality

Slyšely jste už o našem DermoCollagenu ProVenus, ale z nějakého důvodu preferujete mořský před vepřovým kolagenem? Zároveň jste ale chtěly, aby mořský kolagen výborně chutnal? Pak jste se dočkaly. Právě kvůli rozšíření nabídky na trh uvádíme mořský kolagen DermoCollagen Marine 3500 mg! A jeho velkým bonusem je výborná malinová příchuť.

Naší novinku pro kojící maminky, MamaHelp, velmi dobře hodnotí její první uživatelky.

Např. maminka Barbara nám píše: "....... cca po týdnu až 10 dnech užívání mám teď přes den znatelně více mléka. Co oceňuji asi více je kvalita MM (mateřského mléka). Je teď opravdu hutné a syn přestal skoro úplně ublinkavat. Kakaová příchuť je dobrá a není zbytečně sladká....... "

Doplněk stravy MamaHelp ve formě sáčků pro přípravu lahodného čokoládového nápoje podporuje produkci mateřského mléka u kojících žen a obsahuje látky velmi potřebné pro správnou výživu matky a optimální rozvoj dítěte. 

Užívání doporučujeme všem maminkám:
  • Pro rozvinutí laktace (rozkojení)
  • V případech nedostatečné tvorby mléka v průběhu kojení
  • Pro zlepšení kvality a výživových hodnot mateřského mléka
  • Pro podporu normálního vývoje mozku kojeného dítěte (díky obsahu DHA)
  • Na posílení imunity matky i dítěte

více informací o produktu: zde

Tekutá forma je pro lidský organismus maximálně vstřebatelná forma hořčíku. Naše tekuté Magnesium Chelate 375 mg je jedinečnou novinkou na trhu, která vám pomůže při únavě, vyčerpání a dodá vám energii.

Dali jste si cíl, že zhubnete? Nebo jste vášnivý sportovec, který si chce udržet nebo posílit svalovou hmotu? Pak sáhněte po našich vysoce kvalitní BioProteinech GreenPro v příchuti vanilla nebo natural. Jsou rychlou a chutnou svačinkou a zajistí vám potřebný denní příjem bílkovin. Můžete je přidat také do vaší oblíbené kaše nebo oblíbeného smoothie. Pokud se vás týká spíše očista těla, tak vyzkoušejte naše speciálně vyvinuté BioSmoothie GreenPro detox, které je určeno jak k velmi silné detoxikaci, ale i k posílení imunity a orgánů v těle. Nakopněte vaše tělo s našimi novinkami GreenPro!

Zaznamenala jste první známky stárnutí vaší pleti? Nezabývejte se krémy či séry na vrásky, ale zkuste jedinou vnitřní výživu zaměřenou přímo na vaši pleť a vyhlazení vrásek! Jedinečný přípravek DermoCollagen ProVenus Vám splní vaše sny o krásné, hydratované pleti, které navrací její elasticitu a zářivý vzhled! Postará se i o efektivní výživu Vašich vlasů a nehtů.

×

TOP