+420 739 360 010 | info@salutempharma.cz

Nakupte ještě za 1000 Kč pro dopravu ZDARMA!
0
My Cart
0
×
 x 

0
Dokončit objednávku
MY_VMMENU_TITLE


Aktuality

Velkým zástancem pozitivního účinku betaglukanů na posílení naší imunity je pan profesor Václav Větvička, český imunolog vyučující na americké univerzitě v Louisville. V rozhovoru na Radiožurnálu mluví o tom, jak pandemie koronavirem probíhá v USA, jak jsou jednotlivé americké státy zasaženy a co na to politické špičky. V rozhovoru také zmiňuje pozitivní účinky betaglukanů a že je rozhodně přínosné je pro posílení imunity doplňovat i prostřednictvím doplňků stravy. Jako základní denní množství potřebného betaglukanu uvádí 100 mg v 1 tabletě. Právě 100 mg betaglukanu obsahuje, krom dalších potřebných vitaminů a minerálů, i multivitamin CEM-M Imunita. Složení tohoto multivitaminů je právě jasně zaměřeno na posílení naší celkové imunity, a to i v obraně proti virům a bakteriím.

Přípravek Melatonin Rapid je výjimečný využitím ODT formy tablet, které se rozpouští již na sliznici v ústech a tím přináší požadovaný rychlý účinek. Užívání Melatoninu přispívá i ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (tzv. jet lag). Hormon melatonin je také nazýván jako "hormon spánku". Produkce melatoninu probíhá v epifýze (součást mezimozku) a jeho hladina je přímo závislá na pravidelném střídání světla a tmy. Tvorba tohoto hormonu se výrazně snižuje spolu s narůstajícím věkem člověka.

U melatoninu je právě velmi zajímavé, že nejvíce tohoto hormonu mají ty nejmenší děti a čím jsme starší, tím ho máme k dispozici méně a méně. Některé nejnovější klinické studie to dávají do souvislosti s účinnější obranou proti virovým onemocněním, speciálně nyní i s COVID-19:

https://www.melatonin-research.net/index.php/MR/article/view/71 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/32217117

v rozhovoru pro TV Prima tyto souvislosti zmiňuje i herec a filozof Jaroslav Dušek.

 

Zařadili jsme do nabídky na našem e-shop velmi poptávané antibakteriální NANO roušky TNG. Díky speciální NANO technologii, je podle dostupných testů, rouška schopna ochránit uživatele před viry a nemocemi přenášenými vzduchem, přibližně srovnatelným způsobem jako speciální respirátor.

Rouška je ušita ze tří vrstev. Vnější vrstvu tvoří antibakteriální NANO membrána, která nepropustí bakterie a viry. Střední vrstva je tvořena filtrem k zábránění pronikání mikroskopických prachových částic. Vnitřní vrstva nanoroušky je z voděodolné textilie, která působí proti usazování vlhkosti v roušce a případnému zamlžování např. brýlí.

Roušky nabízíme ve třech různých barvách, základní bílé, růžové a červenobílými podélnými pruhy.

Slyšely jste už o našem DermoCollagenu ProVenus, ale z nějakého důvodu preferujete mořský před vepřovým kolagenem? Zároveň jste ale chtěly, aby mořský kolagen výborně chutnal? Pak jste se dočkaly. Právě kvůli rozšíření nabídky na trh uvádíme mořský kolagen DermoCollagen Marine 3500 mg! A jeho velkým bonusem je výborná malinová příchuť.

Naší novinku pro kojící maminky, MamaHelp, velmi dobře hodnotí její první uživatelky.

Např. maminka Barbara nám píše: "....... cca po týdnu až 10 dnech užívání mám teď přes den znatelně více mléka. Co oceňuji asi více je kvalita MM (mateřského mléka). Je teď opravdu hutné a syn přestal skoro úplně ublinkavat. Kakaová příchuť je dobrá a není zbytečně sladká....... "

Doplněk stravy MamaHelp ve formě sáčků pro přípravu lahodného čokoládového nápoje podporuje produkci mateřského mléka u kojících žen a obsahuje látky velmi potřebné pro správnou výživu matky a optimální rozvoj dítěte. 

Užívání doporučujeme všem maminkám:
  • Pro rozvinutí laktace (rozkojení)
  • V případech nedostatečné tvorby mléka v průběhu kojení
  • Pro zlepšení kvality a výživových hodnot mateřského mléka
  • Pro podporu normálního vývoje mozku kojeného dítěte (díky obsahu DHA)
  • Na posílení imunity matky i dítěte

více informací o produktu: zde

Dali jste si cíl, že zhubnete? Nebo jste vášnivý sportovec, který si chce udržet nebo posílit svalovou hmotu? Pak sáhněte po našich vysoce kvalitní BioProteinech GreenPro v příchuti vanilla nebo natural. Jsou rychlou a chutnou svačinkou a zajistí vám potřebný denní příjem bílkovin. Můžete je přidat také do vaší oblíbené kaše nebo oblíbeného smoothie. Pokud se vás týká spíše očista těla, tak vyzkoušejte naše speciálně vyvinuté BioSmoothie GreenPro detox, které je určeno jak k velmi silné detoxikaci, ale i k posílení imunity a orgánů v těle. Nakopněte vaše tělo s našimi novinkami GreenPro!

Tekutá forma je pro lidský organismus maximálně vstřebatelná forma hořčíku. Naše tekuté Magnesium Chelate 375 mg je jedinečnou novinkou na trhu, která vám pomůže při únavě, vyčerpání a dodá vám energii.

Zaznamenala jste první známky stárnutí vaší pleti? Nezabývejte se krémy či séry na vrásky, ale zkuste jedinou vnitřní výživu zaměřenou přímo na vaši pleť a vyhlazení vrásek! Jedinečný přípravek DermoCollagen ProVenus Vám splní vaše sny o krásné, hydratované pleti, které navrací její elasticitu a zářivý vzhled! Postará se i o efektivní výživu Vašich vlasů a nehtů.

×

TOP