facebook
0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE
vizu-Cem-M-Imunita-90-S-CZE-P1-Presentation-309x320 Vitamíny a minerály: CEM-M pro dospělé Imunita
Tisk

CEM-M pro dospělé Imunita 90 tbl.

Multivitamin s minerály CEM-M® pro dospělé Imunita obsahuje všechny hlavní vitaminy a minerály, které přispívají ke správné funkci lidského organizmu.

doplněk stravy
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena349 Kč

Multivitamin s minerály CEM-M® pro dospělé Imunita obsahuje všechny hlavní vitaminy a minerály, které přispívají ke správné funkci lidského organizmu. Výhodou je, že všechny obsažené vitaminy a vybrané minerály jsou ve 100 % doporučené denní dávky. Multivitaminy CEM-M® jsou unikátní díky obsahu jedinečného AbSorb komplexu, který umožňuje lepší vstřebávání obsažených látek. Přípravek CEM-M® Imunita je navíc obohacen o Betaglucan a extrakt z Echinacei pro posílení imunitních a obranných funkcí organizmu. Multivitamin CEM-M® je doporučován pro ženy i muže pro posílení imunitního systému před nástupem období zvýšeného rizika nachlazení.

Složení:

Uhličitan vápenatý, plnidla (isomalt, celulózová vlákna, maltodextrin), bambusové výhonky, oxid hořečnatý, betaglucan, askorbát sodný, Echinacea (Echinacea purpurea) extrakt, DL-alfatokoferol acetát (50%), potahové látky (hypromelosa, mastek, barviva oxid titaničitý a oxidy železa, polyvinylpyrrolidon), citronan zinečnatý, niacin, ferronyl iron (neiontové železo), extrakt zázvoru (Zingiber officinale), chlorid manganatý, pantothenát vápenatý, retinol acetát, extrakt černého pepře (Piper nigrum), látka protispékavá (stearan hořečnatý), cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, fyllochinon (5%), riboflavin, thiamin nitrát, oxid měďnatý, extrakt fenyklu (Foeniculum vulgare), kyselina listová, jodid draselný, seleničitan sodný, chlorid chromitý, biotin, kyanokobalamin

Doporučené dávkování: 1 tableta denně, po jídle.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

×

TOP