cid:com_android_email_extra_15627660775410 Pro ženy: MamaHelphttps://www.facebook.com/tr?id=2325720187668131&ev=PageView &noscript=1"/>
0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE
MAMAHELP_120x120x70mm+SACEK_2 Pro ženy: MamaHelp
MAMAHELP_120x120x70mm+SACEK_2
MAMAHELP_120x120x70mm
MAMAHELP_box_L
MAMAHELP_2xSACEK
Tisk

MamaHelp

Pro podporu tvorby mateřského mléka během kojení
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena649 Kč

Pro podporu tvorby mateřského mléka během kojení

Doplněk stravy se sladidly

MamaHelp díky unikátní kombinaci přírodních extraktů pískavice, fenyklu a anýzu podporuje produkci mateřského mléka u kojících žen. Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) v mateřství přispívá k normálnímu vývoji mozku kojených dětí1. Přípravek je dále obohacen o Colostrum s obsahem imunoglobulinů, vápník s vitaminem D3 pro zdravé kosti a zuby, a také selen a zinek pro posílení imunity. Lahodný čokoládový nápoj MamaHelp dodává mamince také potřebný vápník, bílkoviny a důležité minerály.

  • Podporuje laktaci u kojících matek
  • S prokázaným účinkem na normální vývoj mozku kojence (díky DHA)
  • Forma sáčků pro přípravu lahodného čokoládového nápoje

 

Složení: extrakt ze semen Pískavice (Řeckého sena), Vápník, extrakt z plodu Fenyklu obecného, DHA, Colostrum 40 IgG, extrakt ze semen Anýzu pravého, Zinek, Selen, Vitamin D3.

Užívání doporučujeme všem maminkám:

  • Pro nastartování dostatečné laktace (rozkojení)
  • V případech nedostatečné tvorby mléka v průběhu kojení
  • Pro zlepšení kvality a výživových hodnot mateřského mléka
  • Pro podporu normálního vývoje mozku kojeného dítěte (díky obsahu DHA)
  • Na posílení imunity matky i dítěte

Dávkování: 1-2 sáčky denně, rozpustit v cca. 2 dcl. vody, důkladně rozmíchat.

Upozornění: Přípravek je určen kojícím matkám. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek  není určen jako náhrada pestré stravy. 

Vyrobeno v České republice.

Obsah balení: 14 sáčků

1při 200 mg DHA /den – obsahují 2 sáčky MamaHelp

čtvrtek 15. srpen 2019
Upřímně, byla jsem k produktu Mamahelp dost skeptická, ale naštěstí zbytečně. Používám již druhé balení a rozdíl je opravdu znát. Cca po týdnu až 10 dnech užívání mám teď přes den znatelně více mléka. Co oceňuji asi více je kvalita MM. Je teď opravdu hutné a syn přestal skoro úplně ublinkavat. Kakaouva příchuť je dobrá a není zbytečně sladká. Jediné mínus je rozpustnost. Po zamíchani do vody prášek dělá hrudky na sklenici, ale dala jsem ho do shakeru a úplně bez problémů se prášek rozmichal. Určitě si objednám další balení.
Barbara
úterý 13. srpen 2019
Príprava je veľmi jednoduchá prášok rozmiešať v 2 dcl vody. Mne to vo vode nechutilo tak som si začala prášok rozmiešať v 2 dcl mlieka až potom sa chuť rozvinula dokonale. V mlieku chutí veľmi dobre. Účinky sa dostavili asi na tretí deň mliečka bolo viacej a trochu viac sa zvýšil aj tok mliečka. za mňa veľmi dobrý produkt na rozbehnutie laktácie alebo jej podpory. Urcite by som Mamahelp odporučila všetkým mamičkám ktoré chcú svoje bábätko dojčiť čo najdlhšie.
Slávka

×

TOP