+420 739 360 010 | info@salutempharma.cz

Nakupte ještě za 1000 Kč pro dopravu ZDARMA!
0
My Cart
0
×
 x 

0
Dokončit objednávku
MY_VMMENU_TITLE
Melatonin-RAPID-komplex-30tbl-CZE-SLO-P2-WEB (1) Melatonin Rapid komplex, 30 odt tbl.
Melatonin-RAPID-komplex-30tbl-CZE-SLO-P2-WEB (1)
Melatonin-RAPID-komplex-30tbl-CZE-SLO-P2-WEB
Melatonin-RAPID-komplex-30tbl-CZE-SLO-P1-WEB
Melatonin-RAPID-komplex-30tbl-CZE-SLO-P3-WEB
Melatonin_ložnice
Tisk

Melatonin Rapid komplex, 30 odt tbl.

Pro rychlé usnutí a lepší spánek

výživový doplnok/doplněk stravy

vyrobeno na Slovensku
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena259 Kč

Melatonin Rapid komplex

30 odt tablet

Přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí.

Přípravek Melatonin Rapid je výjimečný využitím ODT formy tablet, které se rozpouští již na sliznici v ústech a tím přináší požadovaný rychlý účinek. Užívání Melatoninu přispívá i ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (tzv. jet lag).

Rychlý nástup účinku, již do 10 minut!

Využití melatoninu z ODT (orodispergovatelných) tablet je 2x vyšší než u klasických tablet. Je doloženo, že buněčná absorpce je pak o 50 % vyšší než u klasických tablet. 

Absorpce probíhá již na sliznicích v ústech a horním jícnu, což zaručuje vyšší efektivitu, než vstřebávání přes zažívací trakt a játra.

 

Složení na denní dávku (½ tbl.): Melatonin 0,49 mg, Griffonia simplicifolia extrakt 1,0 mg, Magnolia officinalis extrakt 1,0 mg.

 

Hormon melatonin je také nazýván jako "hormon spánku". Produkce melatoninu probíhá v epifýze (součást mezimozku) a jeho hladina je přímo závislá na pravidelném střídání světla a tmy. Tvorba tohoto hormonu se výrazně snižuje spolu s narůstajícím věkem člověka.

Extrakt z rostliny Griffonia simplicifolia zvyšuje hladinu serotoninu v našem těle. Tento hormon přispívá k dobré náladě, pocitu spokojenosti a také přináší lepší spánek.

Magnolia officinalis extrakt podporuje tvorbu kyseliny gama aminomáselné (GABA), která pomáhá stimulovat spánek a uklidnit tělo i mysl (neurotransmiter).

 

Doporučené dávkování: ½ tablety těsně před spaním, přímo rozpustné v ústech. Nerozkousaná tableta se vloží pod jazyk nebo mezi dáseň a ret a nechá se zvolna rozplynout v ústech. Doporučujeme tabletu nepolykat a nezapíjet.

Upozornění: Výrobek není vhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 ºC. Chraňte před slunečním zářením.  

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

×

TOP
cronjob