Aktuality


11.5.2018
Zázračné kapsle pro harmonickou menstruaci jsou tady! Zkuste nový Cyklus komfort.

Trápí vás v období před menstruací změny nálad, nárůst hmotnosti, bolesti hlavy či prsou? Nový přípravek Cyklus komfort je vyvinut speciálně pro ženy, které zažívají tyto nepříjemné projevy spojené s menstruací. Nemusíte se bát ho užívat, protože je čistě přírodním nehormonálním přípravkem.

 


16.11.2017
LaktoPlus a LepekFit – přípravky pro osoby se zvýšenou citlivostí na některé potraviny jsou na trhu!

Máte rádi mléčné výrobky nebo koláče, ale nedělají dobře vašemu zažívání? S přípravky LaktoPlus a LepekFit nyní můžete zhřešit a dopřát si vaše oblíbené jídlo! Stačí si vzít jeden z těchto přípravků, bezprostředně před jídlem obsahujícím lepek nebo laktózu a můžete se vyvarovat nepříjemných potíží jako jsou zvracení, plynatost, nadýmání či průjem. Vyzkoušejte lehčí život se zvýšenou citlivostí na lepek nebo s laktózovou intolerancí!


13.7.2017
Unikátní bioaktivní kolagen je tu! Zkuste nový DermoCollagen na redukci vrásek!

Zaznamenala jste první známky stárnutí vaší pleti? Nezabývejte se krémy či séry na vrásky, ale zkuste jedinou vnitřní výživu zaměřenou přímo na vaši pleť a vyhlazení vrásek! Jedinečný přípravek DermoCollagen ProVenus Vám splní vaše sny o krásné, hydratované pleti, které navrací její elasticitu a zářivý vzhled! Postará se i o efektivní výživu Vašich vlasů a nehtů.

 

 


28.4.2017
Představujeme vám novinku Enzymax V pro ženy

Trpíte opakovanými ženskými problémy? Pokud ano, měli byste začít užívat plísňové enzymy spolu s extrakty z grepových semen a Marigold. Právě ty jsou obsaženy v novince Enzymax V, který je speciálně vyvinut pro ženy trpící opakovanými ženskými problémy. Podpořte vaše intimní zdraví díky Enzymaxu V!


16.12.2016
Revoluce v enzymech! To je nový Enzymax R

Jde o unikátní kombinaci enzymů a extraktu z ženšenu a vitamínu B6 pro dodání energie a posílení imunity. Stačí užívat pouze 2 kapsle denně! Enzymax R je komplexním enzymatickým přípravkem, který využívá nejmodernější technologie získávání enzymů. Základem složení je spolešné působení fungálních lipolytických a proteolytických enzymů. Tyto enzymy se získávají moderní fermentační technologií, jejíž výsledkem jsou enzymy vysoce odolné vůči žaludečním kyselinám. Přípravek Enzymax je navíc doplněn i o rostlinné enzymy papain a bromelain, které vhodně doplňují celkovou škálu potřebných enzymů. Obsažený vitamin B6 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Ženšen přispívá k normální činnosti imunitního systému. Pomáhá proti únavě a podporuje vitalitu. Enzymax neobsahuje látky živočišného původu, je tedy vhodný i pro vegany a vegetariány.

ParatizEx