Aktuality


13.7.2017
Unikátní bioaktivní kolagen je tu! Zkuste nový DermoCollagen na redukci vrásek!

Zaznamenala jste první známky stárnutí vaší pleti? Nezabývejte se krémy či séry na vrásky, ale zkuste jedinou vnitřní výživu zaměřenou přímo na vaši pleť a vyhlazení vrásek! Jedinečný přípravek DermoCollagen ProVenus Vám splní vaše sny o krásné, hydratované pleti, které navrací její elasticitu a zářivý vzhled! Postará se i o efektivní výživu Vašich vlasů a nehtů.

 

 


28.4.2017
Představujeme vám novinku Enzymax V pro ženy

Trpíte opakovanými ženskými problémy? Pokud ano, měli byste začít užívat plísňové enzymy spolu s extrakty z grepových semen a Marigold. Právě ty jsou obsaženy v novince Enzymax V, který je speciálně vyvinut pro ženy trpící opakovanými ženskými problémy. Podpořte vaše intimní zdraví díky Enzymaxu V!


3.1.2017
Silnější Bellasin balance 40+ je na trhu!

Trápí vás návaly horka nebo přibývání na váze? Máme pro vás řešení i po čtyřicítce! Na trh uvádíme ještě lepší Bellasin balance 40+, který umí pomoci s nepříjemnými pocity v období menopauzy. Je vyvinut speciálně pro ženy po čtyřicítce. Bellasin balance 40+ obsahuje fytoestrogeny z Červeného jetele, Lnu setého a Sóji a adaptogeny z Rozchodnice v kombinaci s termogenními látkami z Guarany, Zeleného čaje a L-karnitinu. Guarana se běžně používá k podpoře metabolismu tuků, což napomáhá k lepší kontrole hmotnosti, a také potlačuje pocit hladu. Extrakt ze zeleného čaje s EGCG pomáhá spalovat tuk a bránit tak jeho hromadění. Zelený čaj pomáhá taktéž chránit prsa a vaječníky před oxidačním poškozením. Bellasin 40+ obsahuje také nezbytný Vitamin D a Vápník pro pevné kosti.


16.12.2016
Revoluce v enzymech! To je nový Enzymax R

Jde o unikátní kombinaci enzymů a extraktu z ženšenu a vitamínu B6 pro dodání energie a posílení imunity. Stačí užívat pouze 2 kapsle denně! Enzymax R je komplexním enzymatickým přípravkem, který využívá nejmodernější technologie získávání enzymů. Základem složení je spolešné působení fungálních lipolytických a proteolytických enzymů. Tyto enzymy se získávají moderní fermentační technologií, jejíž výsledkem jsou enzymy vysoce odolné vůči žaludečním kyselinám. Přípravek Enzymax je navíc doplněn i o rostlinné enzymy papain a bromelain, které vhodně doplňují celkovou škálu potřebných enzymů. Obsažený vitamin B6 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Ženšen přispívá k normální činnosti imunitního systému. Pomáhá proti únavě a podporuje vitalitu. Enzymax neobsahuje látky živočišného původu, je tedy vhodný i pro vegany a vegetariány.

ParatizEx